O nas

Nasze firmy:

Prono.pl

W naszej szerokiej ofercie znajdą Państwo ekrany projekcyjne, projektory i rzutniki różnych producentów. Dodatkowo oferujemy akcesoria takie jak lampy do projektorów, obiektywy, uchwyty itp. Bogaty asortyment pozwala nam kierować ofertę do każdego rodzaju nabywców. U nas kupisz niemal każdy projektor dostępny na polskim rynku! Sprawdź!

Rzutniki.com

Dostarcza wysokiej jakości sprzęt i świadczy usługi związane z jego eksploatacją. Do naszych klientów docieramy poprzez salon firmowy w Warszawie oraz sklep internetowy rzutniki.com. Nasz salon to pierwsze takie miejsce w Polsce – klienci mogą tu obejrzeć i przetestować interesujący ich sprzęt oraz osobiście odebrać wcześniej zamówiony towar. Jako dystrybutor projektorów zatrudniamy pracowników, specjalizujących się w dziedzinie urządzeń multimedialnych. Dzięki temu jesteśmy w stanie doradzić i zaproponować odpowiedni projektor, rzutnik, czy ekran dla każdego klienta. Naszą firmę tworzy zespół wykwalifikowanych pracowników. Klienci mogą zawsze liczyć na ich wiedzę i doświadczenie.

Projektory.com

Oferujemy profesjonalne instalacje multimedialne w tym pełne instalacje audio/video. Krok po kroku pokażemy jak zabrać się do budowy kina domowego. Dobierzemy odpowiedni projektor oraz sprzęt audio/video. Zaaranżujemy umiejscowienie sprzętu w Twoim pomieszczeniu oraz wykonamy projekt okablowania. Prowadzimy również nadzór nad przeprowadzaną instalacją oraz oferujemy profesjonalne konsultacje na miejscu. Ważne wydarzenia wymagają specjalnej oprawy, dlatego oferowane przez naszą firmę projektory są wykorzystywane do uświetnienia oprawy wizualnej szkoleń, konferencji, kongresów, wykładów, targów, uroczystych gali, ale także imprez plenerowych, koncertów i innych aktywności. Dla każdego Klienta przygotujemy dopasowaną do jego wymagań ofertę, zgodnie z naszym mottem: „Jakość to coś co zadowala, a nawet zachwyca”.