Instalacje AV

Mapping – pozwala na „ożywienie” budynków, które na czas trwania wydarzenia zamieniają się w wielkie ekrany. Monotonne elewacje nabierają barw i przekształcają się w tęczowe światy, ciężkie oblicza wysokościowców, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki pokazują swoje inne fascynujące, dynamiczne i lekkie oblicze. Na powierzchni budynku może zostać wyświetlony film, wizualizacja, reklama. Dzięki najnowocześniejszej technologii jaką dysponujemy, obraz ten jest wyświetlany w najwyższej jakości. W ramach pokazu nasza ekipa odpowiednio wszystko przygotowuje, od samego scenariusza projektu, przez dobór sprzętu, aż po finałowy efekt jakim jest premiera pokazu.

Projekcja panoramiczna – jest idealnym wręcz narzędziem do podniesienia atrakcyjności różnego rodzaju konferencji, prezentacji biznesowych, naukowych, gali uniwersyteckich itp. Dzięki specjalnym projektorom oraz ekranom jesteśmy w stanie przygotować imponującą oprawę wizualną wydarzenia. Projekcja panoramiczna gwarantuje wysoką rozdzielczość wyświetlanego obrazu, co sprawia, że wyświetlane obrazy są bardzo dobrej jakości. Technologia pozwala na idealne dopasowanie ekranu do wyświetlanych treści oraz dynamiczne ich zmienianie.

Digital Signage – tradycyjna reklama jest zwykle przekazem jednostronnym. Digital Signage wykorzystuje możliwości interakcji pomiędzy reklamodawcą, a odbiorcą treści. To idealne rozwiązanie do promocji oraz przekazywania najważniejszych informacji. Dzięki tej usłudze mogą Państwo łatwo przekazać informacje o swoim produkcie lub wydarzeniu. Jest to możliwe dzięki wyświetleniu informacji na ekranach LCD, które są rozmieszczone w rożnych miejscach. Taka forma reklamy najlepiej sprawdza się w lokalizacjach, wokół których gromadzi się duża liczba osób. Dzięki temu informacja dociera do dużej ilości odbiorców, przy ponoszeniu tylko stałego kosztu wyświetlenia. Dzięki Digital Signage można w łatwy sposób zmieniać i sterować obrazem wyświetlanym na ekranie.

Podłoga interaktywna

Zaproś swoich Klientów do wejścia w inny wymiar – na targach, eventach, spotkaniach biznesowych. Promuj produkty i marki podczas imprez firmowych lub wykorzystaj nasze rozwiązanie jako instalację w codziennych działaniach biznesowych. Zaproponuj świetną i niezapomnianą zabawę w szkole. Podłoga interaktywna w prosty sposób ożywia niezagospodarowaną dotąd przestrzeń za sprawą specjalnej aplikacji współpracującej z obrazem wyświetlanym np. na ścianie, podłodze, barze, czy na ladzie. Dzięki wykorzystaniu interaktywnej podłogi każda Państwa prezentacja, reklama, promocja zostanie na długo zapamiętana i przyciągnie uwagę Państwa Klientów. Wykorzystując nasze specjalne aplikacje i czujniki ruchu zapewniamy Naszym Klientom dużo atrakcji i rozrywki. Skorzystaj z naszej oferty wypożyczenia rozwiązania kontaktując się z działem handlowym.

Eventy – oferujemy wykonanie oprawy wizualnej Państwa eventu. Zapewniamy świetną atmosferę podczas rożnego rodzaju jubileuszy, inauguracji, festynów, bankietów, konferencji, spotkań biznesowych. Wykorzystywane przez nas nowoczesne rozwiązania wizyjne i dźwiękowe nadadzą Państwa wydarzeniu wspaniałą oprawę. Pracujemy zarówno przy wydarzeniach w plenerze jak i pomieszczaniach. Możemy zagwarantować , że Państwa event zostanie zapamiętany przez gości na długo.

Koncerty – zajmujemy się oprawą wizualną koncertów. Aby podnieść doznania towarzyszące koncertowi, warto zadbać o odpowiednią atmosferę. Nasza oprawa wizualna na koncercie będzie idealnym dodatkiem do każdego takiego wydarzenia i zapewni widzowi jeszcze większych doznań. Światła, animacje i filmy idealnie dopasowane do rodzaju muzyki, jej rytmu i nastroju. Na scenie może zostać umieszczony na przykład ekran do projekcji panoramicznej, dzięki której można będzie obejrzeć wideoklip wybranego utworu. Dodatkowych wrażeń może zapewnić maping 3D, który zostanie wyświetlony na budynku. Nasze usługi możliwe są do realizacji zarówno w plenerze jak i pomieszczeniach.

Reklama – dzięki najnowocześniejszym technologiom możemy zaoferować Państwu przygotowanie atrakcyjnej i przyciągającej uwagę reklamy. Jeżeli zdecydujecie się Państwo na wykorzystanie naszych nośników reklamowych, Wasz produkt zostanie z pewnością zapamiętany przez odbiorców. Reklamę realizujemy przez budowę interaktywnych ekranów, które reagują na ruchy użytkowników, dając przy tym dużo zabawy. Dzięki ekranom LCD rozstawionym w ważnych lokalizacjach będziecie mogli Państwo uzyskać dostęp do szerokiej grupy odbiorców. Wszystko to możliwe jest dzięki zastosowaniu technologi Digital Signage. Jeżeli Państwa marka wymaga tworzenia konferencji, eventów, stoisk na targach to nasze rozwiązania są idealne dla takiego typu promocji. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami w zakładce Oferta (link).